igraszka.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
igraszka.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - igraszka.blog.bielsko.pl

Komentarzy (0)

Babcia choruje na astmę...:(

  
Teraz trochę z innej beczki. Jest sprawa. Moja babcia choruję na astmę, a że już jest wiekowa, to męczy się niemiłosiernie. Nie mogę na jej cierpienie patrzeć. Smog jest dla niej utrapieniem, w takie dni w ogóle nie ma mowy, żeby wyszła z domu:p Wtedy ja robię jej zakupy, płacę rachunki itd. Szukam jej teraz oczyszczacza powietrza, żeby chociaż w swoim starym domu czuła się lepiej. Mama znalazła przed chwilą takie coś, http://gorazakupow.pl/jaki-oczyszczacz-powietrza/ chyba jest profesjonalny i warto mu zaufać. Lookajcie:)
2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Tatuaż.

  
A gdyby tak mieć tatuaż na ręce czy myślicie, że mogłoby to odstraszać właścicieli moich klientów? Mówcie szczerze. Sama nie jestem pewna swojej decyzji, dlatego tutaj piszę, by uzyskać Waszą radę?:) A jeśli już to jaki? To druga kwestia potrzebna do rozstrzygnięcia. Może coś związanego ze zwierzętami w końcu to cale moje życie? Dajcie mi jakiś pomysł, jak można by przedstawić moją miłość do zwierząt na jednym tatuażu?
2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Plan na jutro.

  
Tak sobie myślę, czy by nie spać jutro do południa. Len mnie ogarnął całkowity. Sprzątać jutro nie muszę, bo nie jest, aż tak brudno. Zresztą w tygodniu były robione porządki. Nie mam żadnych wizyt domowych u zwierzaków. Na wieś lepiej nie jechać w taką pogodę. Najlepiej więc spać. Do skoków, bo na pewno będę oglądać.
2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Piosenka na wieczór.

  

Edytka jest najlepsza na taką porę. Zawsze melancholijna, smutna i nastrojowa. Od niedawna znowu po długiej przerwie zaczęła koncertować. Na jednym z nich był mój chrzestny, wrócił zachwycony. Powiedział, że muszę się na jej koncert wybrać. Nie wiem, czy to jest do konca mój klimat. A jak Wam się podoba ta piosenka?

2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

O mnie.

  
Hej. Jestem lekarzem weterynarii. Uwielbiam zwierzęta, w domu rodzinnym od małego mieszkałam z nimi, niemal w symbiozie. Oprócz tego staram się dużo podróżować i odwiedzać egzotyczne kraje i poznawać nowe kultury. Ale nie będę was tym zanudzać. Pisać będę raczej często, ale jak się zdarzy obsówka czasowa, to proszę mi wybaczyć.
2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 2720
Newsów: 10
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Igraszka show., blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała