igraszka.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
igraszka.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - igraszka.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - marzec 2017

Jak myślicie, to już koniec zimy tej wiosny? :) Oby nie, bo tęsknie za ciepłem, słońcem, spacerami i cienkimi ubraniami :) Jako pożegnanie z zimą wklejam iwy obrazek :) Piękna zima na nim przedstawiona jest, ładnie oprószone drzewa. W weekend ma być już 17 stopni, trzymam prognozy za słowo, bo chcę umyć okna przed świętami.

2017-03-20 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Mój szwagier bardzo nie lubi latać i za każdym razem taka podróż u niego to wielki stres. Zaczęłam się więc ostatnio zastanawiać, o czym należy pamiętać aby sam lot był dla nas przyjemnością, a nie wielką traumą, o której chcemy jak najszybciej zapomnieć. Aby nie zatkały się uszy, możemy kupić paczkę żelków, wtedy zatykanie uszu powinno ustąpić, a przy okazji przypomnisz sobie smakołyki dzieciństwa, bo kto z nas nie lubi żelków? Dobra książka lub muzyka na mp3 chociaż nie można używać żadnych elektronicznych urządzeń. Jedzenie w samolocie- miłe zajęcie czasu :)

2017-03-20 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Ja siedzę przed kompem, a za oknem szaro i buro. żadnych oznak wiosny nie widać, ani nie czuć. Może jestem ignorantką, ale tak to widzę z własnej perspektywy. Dobrze, że chociaż nie pada, jak w weekend, bo byłaby wtedy masakra. W moim pokoju jest tak ciemno, że w środku dnia będę musiała zapalić światło. A wy widzicie oznaki wiosny?:)
2017-03-20 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 2721
Newsów: 10
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Igraszka show., blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała