igraszka.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
igraszka.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - igraszka.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017


Komentarzy (0)

Asterix i Obelix.

  
Pamiętacie ten film? Muszę przyznać, że nigdy nie obejrzałam go do końca i wszystkich części, bo nie rozumiałam jego fenomenu. Teraz trochę żałuję swojej głupoty, ale dobrze, że powtarzają niektóre filmy w telewizji. Można nadrobić zaległości. Mają świetne teksty tam, śmiech po pachy i nie wiem jak Wy, ale ja lubię zgadywać, kto podkłada głos pod postać:D
2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Pierwszy raz słyszę tę piosenkę. Pisząc tę notkę, słucham jednego programu muzycznego zawierającego różne playlisty. Muszę powiedzieć, że bardzo mile mnie zaskoczył:) Coraz odkrywam całkiem fajne piosenki :) Polecam posłuchać całą, choć początek ma długi:)
2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Babcia choruje na astmę...:(

  
Teraz trochę z innej beczki. Jest sprawa. Moja babcia choruję na astmę, a że już jest wiekowa, to męczy się niemiłosiernie. Nie mogę na jej cierpienie patrzeć. Smog jest dla niej utrapieniem, w takie dni w ogóle nie ma mowy, żeby wyszła z domu:p Wtedy ja robię jej zakupy, płacę rachunki itd. Szukam jej teraz oczyszczacza powietrza, żeby chociaż w swoim starym domu czuła się lepiej. Mama znalazła przed chwilą takie coś, http://gorazakupow.pl/jaki-oczyszczacz-powietrza/ chyba jest profesjonalny i warto mu zaufać. Lookajcie:)
2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Tatuaż.

  
A gdyby tak mieć tatuaż na ręce czy myślicie, że mogłoby to odstraszać właścicieli moich klientów? Mówcie szczerze. Sama nie jestem pewna swojej decyzji, dlatego tutaj piszę, by uzyskać Waszą radę?:) A jeśli już to jaki? To druga kwestia potrzebna do rozstrzygnięcia. Może coś związanego ze zwierzętami w końcu to cale moje życie? Dajcie mi jakiś pomysł, jak można by przedstawić moją miłość do zwierząt na jednym tatuażu?
2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Plan na jutro.

  
Tak sobie myślę, czy by nie spać jutro do południa. Len mnie ogarnął całkowity. Sprzątać jutro nie muszę, bo nie jest, aż tak brudno. Zresztą w tygodniu były robione porządki. Nie mam żadnych wizyt domowych u zwierzaków. Na wieś lepiej nie jechać w taką pogodę. Najlepiej więc spać. Do skoków, bo na pewno będę oglądać.
2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 2722
Newsów: 10
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Igraszka show., blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała